Ballina Etiketimet Akuzon

Etiketim: akuzon

Zeka ka sulmuar portalet, akuzon një gazetar për lidhje me ISIS,...

Ish-gazetari Milaim Zeka tashmë deputet i NISMA për Kosovën ka hedhur akuza të rënda ndaj portaleve. Madje ai ka kërkuar të inicohen ligje që...

Thaçi akuzon Ahmetin se shqiptarëve u ka sjellë vetëm gjak e...

Partia Demokratike Shqiptare është takuar me banorët e Kumanovës, takim në të cilin Menduh Thaçi akuzoi BDI-në dhe Ali Ahmetin se shqiptarëve ju kanë...

Lajmet e fundit