Ballina Etiketimet Ali

Etiketim: ali

Ahmeti: VMRO dhe LSDM t’i tejkalojnë interesat partiake. Shqiptarët e bënë...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, edhe një herë ka deklaruar se dy partitë maqedonase, duhet të lënë anash interesat partiake, e të mendojnë për...

Ali Ahmeti do të largohet nga kreu i BDI-së, ja kush...

Gazeta austriake “Standard” ka shkruar se Ali Ahmeti së shpejti mund të ndërrohet nga posti i kryetarit në BDI, transmeton Dojçe Vele. Këtë e kanë...

VMRO-DPMNE pret fjalën e fundit nga Ali Ahmeti

Katër ditë para përfundimit të mandatit të liderit të VMRO-së Nikolla Gruevski për formimin Qeverisë, bisedimet mes VMRO-së dhe BDI po mbahen sekrete, pa...

Letër nga burgu i Idrizovës: Ali na harrove

LETER DREJTUAR ALI AMETIT-ALI NA HARROVE- ( MBY -200-ISH USHTARE JON BURGJEVE-)( TASH KUR KE NE DORE CDO GJE ) TASH KUR S’KE KA...

Lufta e dytë e Ali Ahmetit

Alfred Lela Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, po shfaqet këmbëngulës në negociatat me liderin e VMRO-DPMNE Nikola Gruevski, nga të cilat do të përcaktohet, ka...

Dioguardi mesazh Ali Ahmeti (VIDEO)

Ish-Kongresmeni Joe Dioguardi flet në emisionin 7pa5 në lidhje me situatën në Maqedoni.Si njohës i mirë i situatës, Joe DioGuardi thotë se “që kur...

Lajmet e fundit