Ballina Etiketimet Ambasadori i amerikes

Etiketim: ambasadori i amerikes

Ambasadori i Amerikës: Ja emrat e politikanëve shqiptarë kriminelë që u...

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e...

Lajmet e fundit