Ballina Etiketimet Amerika dhe rusia

Etiketim: amerika dhe rusia

Gjenerali amerikan kërcënon Rusinë: Do t’ju shkatërrojmë

Shefi i ushtrisë amerikane,gjenerali Mark Milley, ka paralajmëruar se SHBA-të janë të gatshme të shkatërrojnë armiqtë e tyre, deklaratë kjo që ishte drejtuar qartë...

Lajmet e fundit