Ballina Etiketimet Ameriken

Etiketim: ameriken

Ç’do të bëjë Putini, pa Amerikën si armik?

Debati i fortë mbi ndërhyrjet në kompjutera nga ana e Rusisë, bashkëfajësinë e Kremlinit dhe nëse këto ndërhyrje ndikuan që zgjedhjet të shkonin në...

Lajmet e fundit