Ballina Etiketimet Antishqiptare

Etiketim: antishqiptare

Çupi i Lëvizjes BESA: BDI dhe PDSH sot dëshmuan se kanë...

Anëtari i kryesisë qëndrore të lëvizjes BESA, Xhemail Çupi, ka reaguar përmes facebook-ut të tij për ndodhitë e sotme në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve, ku...

Lajmet e fundit