Ballina Etiketimet Areston

Etiketim: areston

Izraeli arreston përfaqësuesin e TIKA-s në Gaza

Forcat izraelite të sigurisë kanë arrestuar përfaqësuesin e Agjencisë Turke për Bashkëpunim Ndërkombëtar dhe Koordinim (TIKA) Muhammad Murtec për Gaza-n, raporton Anadolu Agency (AA). Shtetasi...

Lajmet e fundit