Ballina Etiketimet Armando sadiku

Etiketim: armando sadiku

Sadiku rrëfen ndryshimin mes Panuccit dhe De Biasit

Armando Sadiku komentoi paraqitjen e kombëtares shqiptare në Turqi, ku elbasanasi shënoi 2 gola dhe ishte heroi i fitores 2-3, të Shqipërisë në Antalia....

Lajmet e fundit