Ballina Etiketimet Arrestimi

Etiketim: arrestimi

Milaim Zeka thotë se dikush nga Prishtina ka gisht në arrestimin...

Gazetari Milaim Zeka ka thënë se në bazë të informacioneve që posedon, dikush nga Prishtina kishte telefonuar Aeroportin e Baselit se lideri i AAK-së,...

Arrestimi i Haradinaj, mesazhi i Veteranve të Luftës së UÇK-së

KUSH DHUNON E KEQËTRAKTON LUFTËTARËT E UÇK-ës, FYEN RËNDË KOMBIN SHQIPTAR DHE SHKEL ME KËMBË AKTIN FINAL TE HELSINKIT PËR TË DREJTAT NJEZORE Kosova u...

Arrestimi i Haradinaj, Europa po krijon sherrin në Ballkan

Arrestimi në Francë i ish-kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, një prej heronjëve kryesor kosovar për çlirimin nga forcat serbe, ka rikthyer në...

Arrestimi i Haradinajt, Daçiç: Shqiptarët e diasporës po përgatisin sulme

Serbia ka informacion se diaspora shqiptare ka në plan marrjen me dhunë të ndonjë prej misioneve diplomatike dhe konsullore të Serbisë, ka thënë se...

Lajmet e fundit