Ballina Etiketimet Autokolona

Etiketim: autokolona

Siri, arrin në zonën e kontrolluar nga opozitarët autokolona me civilë

Autokolona e nisur nga lindja e Halepit e cila transportonte civilët e kësaj zone të rrethuar nga regjimi i Asadit dhe milicët shitë të...

Lajmet e fundit