Ballina Etiketimet Azem syla

Etiketim: azem syla

Përfundon në spital Azem Syla

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Azem Syla, që akuzohet për krim të organizuar në rastin “Toka”, është dërguar në spital. Kjo ka bërë që seanca...

Zeka: Rifat Jashari i kishte thënë Azem Sylës se ai e...

Sonte në emisionin “Komiteti Qendror” – prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjinin – gazetari Milaim Zeka ka folur për një takim të cilin...

Vrasja e Zahir Pajazitit, zbulohen detaje shokuese, pse u vra Zahiri...

Në rrjetin social facebook, është zhvilluar një debat i ashpër mes ish bashkëluftëtarit të Zahir Pajazitit, Hasan Zeneli dhe njërit ndër themeluesit të LPK-së,...

Lajmet e fundit