Përfundon në spital Azem Syla

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Azem Syla, që akuzohet për krim të organizuar në rastin “Toka”, është dërguar në spital.

Kjo ka bërë që seanca ndaj tij dhe të tjerëve të shtyhet për në 10 e 45, raporton KTV.

Azem Sylës i vazhdohet paraburgimi

Deri në këtë kohë, pritet të ketë informacione rreth gjendjes së tij, andaj kryetari i trupit gjykues vendosi për shtyrjen e seancës përkohësisht.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu