Ballina Etiketimet Bardhyl mahmuti

Etiketim: bardhyl mahmuti

Shkrimi i Bardhyl Mahmutit në “Le soir” bën bujë të madhe

Bardhyl Mahmuti Vendimi i Gjykatës së Colmarit do të shërbejë si shembull jurisprudence për BE-në Nga të gjitha letrat që janë dërguar në mbështetje të pafajësisë...

Dy rivalët politikë, pranë njëri tjetrit

Ali Ahmeti dhe Bardhyl Mahmuti, themeluesit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës derisa para disa viteve ishin rivalë të përbetuar politik në garën e zgjedhjeve...

Lajmet e fundit