Ballina Etiketimet Barku

Etiketim: barku

Si ta kontrolloni fryrjen e stomakut gjatë ciklit menstrual

Përpos dhimbjeve të padurueshme te barkut apo të shpinës, më shumë se 70% e femrave përjetojnë fryrje artificiale të barkut para dhe gjatë ciklit...

Lajmet e fundit