Ballina Etiketimet Bashar al asad

Etiketim: bashar al asad

Ja çka po ndodh me diktaktorin sirian Bashar Al-Asad gjatë faljes...

Në një video që është publikuar në internet dhe që është bëri virale, shihet diktatori sirian Bashar Al-Assad duke u falur. Por ajo që bie...

Lajmet e fundit