Ja çka po ndodh me diktaktorin sirian Bashar Al-Asad gjatë faljes së namazit! (VIDEO)

Në një video që është publikuar në internet dhe që është bëri virale, shihet diktatori sirian Bashar Al-Assad duke u falur.

Por ajo që bie në sy është se ai nuk mund të qëndrojë gjatë namazit, duke u tundur dhe duke patur të pamundur të qëndrojë i qetë, njofton TetovaSot.

Ai është filmuar në xhaminë kryesore në Damask duke falë namaz në ditëlindjen e Profetit Muhamed.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu