Ballina Etiketimet Fal

Etiketim: fal

Skandaloze: Ivanovi nuk fal asnjë shqiptarë të burgosur

Presidenti i shtetit, Gjorgje Ivanov, sërish në këtë fundvit është treguar dorështrënguar me faljen e shqiptarëve të dënuar, njofton agjencia e lajmeve INA. Shumica e...

Ja çka po ndodh me diktaktorin sirian Bashar Al-Asad gjatë faljes...

Në një video që është publikuar në internet dhe që është bëri virale, shihet diktatori sirian Bashar Al-Assad duke u falur. Por ajo që bie...