Ballina Etiketimet Bastiset

Etiketim: bastiset

Bastisen shtëpitë e një ministri dhe një ish-ministri shqiptar,grabiten shuma të...

Banesat e një ministri dhe një ish-ministri të qeverisë “Rama” kanë rënë pre e dy grabitjeve nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarjet kanë ndodhur...

Lajmet e fundit