Ballina Etiketimet Beg rizaj

Etiketim: beg rizaj

Letra nga burgu: Me veshët e mi dëgjova duke e maltretuar...

Nasuf Beqiri – Kaçaki 1. 20.04.2015 unë dhe daja Sul jemi taku në Stançiç me beg Rizën dhe me Mirsad Ndrecën kemi ba katër orë muhabet...

Mesazhi emocionues i Sokolit, Ndrecajt dhe Begut për shqiptarët e Maqedonisë(FOTO)

"Kush thotë se nuk jemi, kush thotë se ju kemi harruar, e kanë shumë gabim, vëllezërit Shqiptar dhe Shqiptaret e iliridës i trashëgojmë brez...

Lajmet e fundit