Ballina Etiketimet Beogradi

Etiketim: beogradi

Gazeta më e madhe serbe: Është mbyllur pakti, Putin do ta...

Gazeta më e madhe në Serbi, Blic ka hapur gazetën me titullin “Putin do të njohë Kosovën”. Blic në fakt nuk është një tabloid krejt...

Prishtina me SHBA-të dhe BE-në në njërën anë, Beogradi me Rusinë...

Përpjekja për të futur ilegalisht një tren nga Serbia në Kosovë, është incident politiko-propagandues, thotë drejtori i Forumit për Marrëdhënie Etnike, Dushan Janjiq. “Edhe Prishtina...

Instituti nga Beogradi dëshiron BDI-në fituese të zgjedhjeve

Agjencia “Faktor plus Adria” nga Beogradi sot publikoi anketë për mendim publik në Maqedoni në lidhje me zgjedhjet e ardhshme, si dhe për gjendjen...

Lajmet e fundit