Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: berisha

Berisha takoi Ahmetin, ja çka biseduan?

Mbrëmë ish kryeministri Berisha priti në një takim Kryetarin e BDI-së në Maqedoni, zotin Ali Ahmeti, i cili shoqërohej nga bashkëpunëtorë të tij. Në këtë...

Balla i përvishet Berishës: Ti s’je shqiptar, ke gjak të përzier....

I vetmi që mbrojti ministrin e Jashtëm sot përballë Berishës i cili tha se është kapur në bordello në Brazil, ishte Taulant Balla. Ai...

Rama i ftoi, por Nishani dhe Basha bojkotojnë Samitin e Diasporës

Edhe pse Kryeministri Edi Rama u kishte dërguar ftesë zyrtare, si Presidenti i Republikës Bujar Nishani ashtu edhe kreu i PD Lulzim Basha, nuk...

Rama nuk ia përton Berishës: Je lulëkuqja e fundit e varur...

Sikundër ish kryeministri Berisha qe u mor gjatë seancës plenare me kryeministrin Rama, edhe ky i fundit iu kthye me të njëjtën monedhë, madje...

Lajmet e fundit