Ballina Etiketimet Berlin

Etiketim: berlin

Serbia e përfshirë në sulmin terrorist në Berlin? (FOTO)

Mediumi prestigjioz CNN ka siguruar disa dosje të hetimeve gjermane përmes të cilave është zbuluar rrjeti terrorist që ka organizuar sulmin në tregun e...

Berlin, nëntë persona të vrarë, dhjetëra të plagosur

Së paku nëntë persona u vranë dhe pesëdhjetë tjerë janë plagosur pasi një kamion sonte kishte hyrë në një treg krishtlindjesh të mbushur me...

Lajmet e fundit