Ballina Etiketimet Bindet

Etiketim: bindet

Noizy në telashe… nuk i bindet policëve në Durrës

Reperi i njohur shqiptar Noizy është ndaluar në qytetin e Durrësit pasi drejtonte mjetin pa leje drejtimi dhe kishte gjoba të papaguara. Policia e Durrësit...

Lajmet e fundit