Ballina Etiketimet Blerim sejdiu

Etiketim: blerim sejdiu

“BDI-ja nga beteja kundër kryqit, në kryqin e Todor Petrovit”

Shkruan: Blerim SEJDIU Dy ministrat e BDI-së, ai i Drejtësisë – z.Valdet Xhaferi dhe ajo e Pushtetit Lokal – znj.Shiret Elezi, si edhe kryetari i...

Lajmet e fundit