Ballina Etiketimet Bombat e bdi

Etiketim: bombat e bdi

Shaqiri zbulon një ‘bombë’ të re për BDI-në (VIDEO)

Ish deputeti Hysni Shaqiri, i cili e braktisi karrigen e deputetit dhe iu bashkëngjit radhëve të UÇK-s ka lëshuar edhe “bombë” për BDI-në dhe...

Lajmet e fundit