Ballina Etiketimet Borxhi i maqedonise

Etiketim: borxhi i maqedonise

Publikohen të dhënat e borxheve të Maqedonisë, ja shifrat

Ministria e financave i ka publikuar të dhënat për borxhin shtetër dhe atë publik që arrijnë në 41.9% dhe 50.6% e Bruto prodhimit të...

Lajmet e fundit