Ballina Etiketimet Bota shtazore

Etiketim: bota shtazore

Bota shtazore po zhduket me ritme të shpejta

Në raportin e publikuar nga Fondi i Botës Shtazore dhe Shoqata Zoologjike e Londrës, bota shtazore ka pësuar një rënie prej rreth 60 përqind...

Lajmet e fundit