Ballina Etiketimet Brigje

Etiketim: brigje

Japoni, përplaset luftanija amerikane me një anije mallrash

Së paku shtatë anëtarë të ekuipazhit të luftanijes amerikane USS Fitzgerald janë zhdukur dhe tre të tjerë janë plagosur, pas përplasjes të luftanijes me...

Lajmet e fundit