Ballina Etiketimet Con

Etiketim: con

Fukarallëku të çon në derë të dushmanit!

Me shqetësim të madh lexoj analizat dhe komentet e ndryshme lidhur me rezultatin e zgjedhjeve në Maqedoni. Nga të gjitha shkrimet që pata mundësi...

Lajmet e fundit