Ballina Etiketimet David laban

Etiketim: david laban

Laban: Vetë përgjuan dhe vetë u zunë! PSP të mos dorëzohet

Rasti me materialet e përgjuara për David Laban, kryetar i Lidhjes së prokurorëve në Washington, është rast i rrallë, pëcjell Telegrafi Maqedoni. Kryetari i Lidhjes...

Lajmet e fundit