Ballina Etiketimet Demokracise

Etiketim: demokracise

Fillimet e demokracisë, biznesi i parë i Bill Gatesit dhe fakte...

Jozef Nipke realizoi imazhin e parë fotografik në botë në vitin 1827. Thomas Edison dhe U.K Dikson mundësuan përdorimin e kameras në vitin 1894....

Lajmet e fundit