Ballina Etiketimet Demshpreblimi

Etiketim: demshpreblimi

Kryefamiljari Rexhep Ajeti nga Hasanbegu: Nga vërshimet pësuam 20 mijë euro...

Vërshimet e fundit të ndodhura në Shkup dhe rrethinë e që kapluan më së shumti Hasanbegun kanë lënë shumë pasoja pas, njofton Zhurnal. Edhe pse...

Lajmet e fundit