Ballina Etiketimet Denuar

Etiketim: denuar

Zgjidhet deputet në Mqedoni, një i dënuar në Hagë për krime...

Në zgjedhjet e fundit parlamentare, nga radhët e partisë së Gruevskit doli deputet edhe një i dënuar për krime lufte kundër shqiptarëve në konfliktin...

Ahmeti: “Sopoti” dhe “Monstra” janë dënuar pa dëshmi

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti vlerëson se të akuzuarit në rastet “Sopoti” dhe “Monstra” janë dënuar pa dëshmi të mjaftueshme. Ahmeti i ftuar në “Rruga...

Lajmet e fundit