Ballina Etiketimet Deputetet e ash

Etiketim: deputetet e ash

Misioni fisnik dhe kombëtar i deputetes Ilire Dauti

Ilire Dauti lindi në fshatin Pallçisht i Poshtëm të komunës së Bogovinës. Ishte nxënëse e shkëlqyeshme e më vonë studente e dalluar në Universitetin...

Lajmet e fundit