Ballina Etiketimet Dieta

Etiketim: dieta

Ja sa kilometra vrapim duhet bërë për të shkrirë kaloritë e...

E dini sa kohë ju nevojitet që t’i eliminoni kaloritë e marra nga konsumimi i një pice të tërë? Për një individ të peshës dhe...

KILOGRAMËT E TEPËRT DO TË ZHDUKEN nëse i shtypni këto pika...

Me akupresurë me sukses eliminohen vështirësi të ndryshme, por edhe kilogramët e tepërt. E gjitha që duhet të bëni është të shtypni pikat e caktuara...

Dieta me kos, katër kilogram në një javë

Në këtë artikull do t’ju paraqesim një dietë që ka për bazë kosin dhe ju ndihmon të bini në peshë 4 kilogram. Dieta duhet të...

Dieta braziliane, humbni 12 kg në 1 muaj

“Dieta braziliane”, do t’ju ndihmojë të humbisni edhe 10 kg në dy javë. Ajo ekziston në dy versione, atë të shpejtë dhe atë normal. Më...

Lajmet e fundit