Ballina Etiketimet Epiri shqiptar

Etiketim: epiri shqiptar

Faik Konica: Ju rrëfej historinë e Epirit shqiptar që duan të...

Epiri shqiptar Nga Faik Konica Botuar më 1904 Grekëve u ka vajtur në mendje t’i japin Shqipërisë së Poshtëme emrin e saj të vjetër të Epirit, dhe...

Lajmet e fundit