Ballina Etiketimet Fibromyalgia shqip

Etiketim: fibromyalgia shqip

Fibromialgjia: Dhimbja e vazhdueshme e muskujve, cilat janë shkaqet dhe si...

Fibromialgjia (FM) është një sëmundje, e cila shkakton dhembje të përgjithshme muskuloskeletike, në formë kronike, e shoqëruar me dobësi të përgjithshme trupore, mungesë përqendrimi,...