Ballina Etiketimet Fituan

Etiketim: fituan

”Shqiptarët e kanë Shqipërinë, e fituan Kosovën, mos vallë duhet t’ua...

Kongresi Botëror Maqedonas (KBM) apelon deri te LSDM-ja dhe OBRM-PDUKM-ja që të arrijnë një marrëveshje pajtimi dhe bashkimi gjithmaqedonas, përballë Platformës shqiptare, përcjell Telegrafi...

Lajmet e fundit