Ballina Etiketimet Flet

Etiketim: flet

Xhaferi flet sërish në gjuhën shqipe, ja çfarë i thotë Dimovskit

Gjatë seancës së sotme ku pritet formimi i qeverisë së re, kreu i Kuvendit Talat Xhaferi, ka folur sërish në gjuhën shqipe. Por, një gjë...

Flet naftëtari: Tentova vetëvrasjen për të gjithë kolegët!…”Vajza ka ditë pa...

Agim Myrdini, naftëtari që sot tentoi të vetëflijohej nga 50 metra lartësi, shprehet se nëse nuk merr pagat e prapambetura, do të protestojë sërish...

Pse LSDM e Zaev nuk flet për shtatë kërkesat e partive...

Rasti fatlum u erdhi partive politike shqiptare dhe nuk duhet humbur asnjë dekikë nga firmosja e një marrëveshje me kryeministrin e dekretuar Gruevskin, natyrisht...

Flet dëshmitari i plagosur: I mora 2 mijë euro me fajde,...

Do të duhej të jepte dëshminë sot në gjyqin për fajde, ku është palë e dëmtuar. Por, Ibrahim Kazazit ia pamundësuan dëshminë dy persona,...

Ramush Haradinaj flet nga Franca: Më keni bindur se ia vlen...

Pak orë pas lirimit nga paraburgimi, lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar qytetarëve nëpërmjet një postimi në rrjetin...

Flet avokatja e Haradinajt në Hagë – cilat janë sipas saj...

Ish kryeministri i Kosovës dhe Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, vazhdon të mbahet në paraburgim në qytetin Colmar në Francën lindore. Zoti Haradinaj u...

Edi Rama flet për takimet me liderët shqiptarë nga Maqedonia (VIDEO)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka ftuar në takim në Tiranë liderët e katër partive politike shqiptare. Rama ka takuar liderin e Lëvizjes Besa Bilall...

Bashkë me Saliun, salla e Kuvendit “shpërthen” në të qeshura: Berisha...

Leximi në gjuhën italiane i ish-kryeministrit Sali Berisha ka shkaktuar të qeshura në Kuvendin e Kosovës. Teksa ilustronte me lajme nga mediat italiane çështjet e...

Lajmet e fundit