Ballina Etiketimet Fotoja

Etiketim: fotoja

Për çka po bëhen gati maqedonasit? Ja edhe fotoja e parë...

Portali maqedonas “Plusinfo” ka arritur të sigurojë fotografinë e parë katër paramilitarëve maqedonas të veshur me uniforma të zeza dhe bereta, në të cilat...

Publikohet për herë të parë fotoja e terroristit të dyshuar që...

Personi që shikoni në foto është i dyshuar si autori i masakrës në klubin e natës në Stamboll, i cili thirri “Allahu Akbar” dhe...

Lajmet e fundit