Ballina Etiketimet Ftboll

Etiketim: ftboll

De Biasi fton edhe dy futbollistë nga Kosova në Kombëtare

Shqipëria luan me datë 6 dhe 9 tetor sfidat me Lihtenshtejnin dhe Spanjën për kualifikueset e botërorit “Rusi 2018”, dhe pritet që në listën...

Lajmet e fundit