Ballina Etiketimet Futbolli

Etiketim: futbolli

Raul: Ja çfarë problemi ka Cristiano Ronaldo

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales, ka gjetur problemin e Cristiano Ronaldos. Portugezi nuk po kalon një sezon të mirë. Ai ka shënuar 26...

“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnë Kombëtaren

Grupimi më i madh i tifozëve të Kombëtares, “Tifozat Kuq e Zi” vedosën të bojkotojnë të gjitha ndeshjet në shtëpi të Shqipërisë. Terrori që përjetuan...

Më në fund flet Januzaj: Ky është vendimi im për Kosovën

Kosova apo Belgjika, për herë të parë, Adnan Januzaj, flet për vendimin e tij, dhe këtë e bënë për mediat belge. Ai shpreh synimin e...

Ja çfarë bën Ballisti për dy vjetorin e terrorit në Beograd...

Sot, bëhen dy vjet që nga ndeshja Serbi – Shqipëri, e cila ishte ndërprerë për shkak të dronit që ishte shfaqur mbi stadium kur...

Lajmet e fundit