Ballina Etiketimet Futbollisti ne balte

Etiketim: futbollisti ne balte

I mbuluar me baltë, futbollisti kosovar trondit botën (FOTO)

Edhe pse është pranuar në UEFA dhe FIFA, Kosova ka fusha të mjerueshme të mbuluar nga balta sidomos në sektorin e të rinjve. Nga ky vend...

Lajmet e fundit