I mbuluar me baltë, futbollisti kosovar trondit botën (FOTO)

Edhe pse është pranuar në UEFA dhe FIFA, Kosova ka fusha të mjerueshme të mbuluar nga balta sidomos në sektorin e të rinjve.

Nga ky vend vjen një foto e futbollistit Redon Bejta, i cili është i mbuluar i gjithi me baltë.

“Ky djalosh është Redon Bejta, ndër më të talentuarit në Kosovë. Kjo foto është nga ndeshjet e fundjavës. Si të komentohet kjo foto e futbollistitRedon Bejtush Bejta? Kështu luftohet në fushë? Kështu luhet futboll? Për futboll ky djalë bën çdo gjë, apo???”, shkruan gazetari Milaim Krasniqi


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu