Ballina Etiketimet Gazetarja palestineze

Etiketim: gazetarja palestineze

Detyrohet të heshtë gazetarja palestineze, zëri i refugjatëve në Greqi

Gazetarja palestineze e cila fillimisht vajti në Turqi pasi iu shemb shtëpia në Siri për shkak të luftës dhe më pas në Greqi ka...

Lajmet e fundit