Ballina Etiketimet Gjithe

Etiketim: gjithe

Zaev: 2017-ta do të jetë viti i jetës për gjithë qytetarët

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka mbajtur një takim të Vitit të Ri me anëtarët dhe simpatizantët e partisë së tij të cilëve u...

Lajmet e fundit