Ballina Etiketimet Gjithepopullore

Etiketim: gjithepopullore

Kosovë, protestë gjithëpopullore për lirimin e Haradinajt

Në disa qytete të Kosovës, si në Pejë, Prizren, Gjilan, Pejë, Mitrovicë, Gjakovë dhe Ferizaj sot u mbajt një protestë gjithëpopullore me moton “Kundër...

Lajmet e fundit