Ballina Etiketimet Gjoba

Etiketim: gjoba

Maqedoni, ja sa janë gjobat nëse nuk pajiseni me zinxhirë

Stuhitë e dëborës dhe ngricat të cilat kanë mbuluar rrugët e Maqedonisë, janë bërë burim aksidentesh. Autoritetet maqedonase i kanë bërë apel qytetarëve që të...

Lajmet e fundit