Ballina Etiketimet Gjuhen

Etiketim: gjuhen

Xhaferi flet sërish në gjuhën shqipe, ja çfarë i thotë Dimovskit

Gjatë seancës së sotme ku pritet formimi i qeverisë së re, kreu i Kuvendit Talat Xhaferi, ka folur sërish në gjuhën shqipe. Por, një gjë...

BDI dhe LSDM mirren vesh, denari edhe në gjuhën shqipe

Një ndër kërkesat e BDI-së, është që denari të jetë edhe në gjuhën shqipe, deklarojnë nga burimet partiake. LSDM dhe BDI ende janë në bisedime...

Lajmet e fundit