Ballina Etiketimet Gjuriq

Etiketim: gjuriq

Deklaratat e Albin Kurtit alarmojnë zyrën e Marko Gjuriqit

E ashtuquajtura Zyrë për Kosovën në Serbi, ka deklaruar sot se “nuk do të realizohet ëndrra e Albin Kurtit- kandidatit të Lëvizjes Vetëvendosje për...

Gjuriqi, fyen Mustafën: Kryeministri krahinor kontrabandohet nga NATO në veri

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, është tallur sot me bllokadën që serbët e veriut i kanë bërë eskortës...

Gjuriq: Telekomi i Serbisë edhe zyrtarisht në Kosovë, jemi të kënaqur

Qeveria serbe është e kënaqur me marrëveshjen për telekomunikacionin të arritur me Prishtinën, dhe mbi të gjitha nga fakti se Telekom Serbia zyrtarisht do...

Lajmet e fundit